WORKGROUP ul. Krupówki 14A / B6, 34-500 Zakopane
INŻYNIER SPRZEDAŻY/HANDLOWIEC! TUCHÓW!

INŻYNIER SPRZEDAŻY/HANDLOWIEC

Agencja Pośrednictwa Pracy & Pracy Tymczasowej WORKGROUP poszukuje:

Miejsce pracy: Tuchów
Wymiar pracy: etat
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Wynagrodzenie: uzależnione w dużej części od wygenerowanej sprzedaży co daje nieograniczone możliwości zarobków

Zakres zadań:
-aktywne pozyskiwanie nowych klientów w Polsce i za granicą
-budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z nowymi oraz stałymi klientami firmy
-stałe badanie rynku, klientów, inwestycji
-realizacja celów sprzedażowych i planowanie zadań z nich wynikających, bieżąca analiza sprzedaży
-profesjonalne doradztwo techniczne w zakresie oferowanych produktów
-kreowanie nowych rozwiązań i wprowadzanie działań mających na celu rozwój sprzedaży
-raportowanie pracy w systemie CRM
-przygotowywanie ofert techniczno-handlowych oraz sprzedaż poprzez system ERP / CRM
-przygotowywanie materiałów marketingowych wspomagających sprzedaż
-reprezentowanie spółki na spotkaniach handlowych, negocjacjach, konferencjach
-współorganizowanie i prowadzenie szkoleń dla klientów

Wymagania:
-umiejętność samodzielnego prowadzenia negocjacji handlowych
-silna motywacja do osiągnięcia założonych celów oraz samodyscyplina
-doświadczenie branżowe w sprzedaży -wykształcenie wyższe
-biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
-wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
-zapał do pracy i wytrwałość
-umiejętność nawiązywania i budowania długotrwałych relacji z klientem na różnych szczeblach w organizacji
-samodzielność w działaniu i chęć podejmowania inicjatywy
-bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
-znajomości obsługi systemu ERP
-dyspozycyjności do wyjazdów służbowych
-prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
-doświadczenie w obsłudze klientów w kanale B2B
-znajomość technik sprzedaży i negocjacji oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania
-znajomość SolidWorks i/lub AutoCad i/lub Corel Draw i/lub Photoshop

Oferujemy:
-stabilne zatrudnienie w nowoczesnej stale rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży
-możliwość rozwoju osobistego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez szkolenia oraz kursy
-niezbędne narzędzia: służbowy laptop, telefon oraz samochód służbowy przeznaczony do wyjazdów handlowych
-ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole
-możliwa praca hybrydowa tj siedziba pracodawcy / praca zdalna

Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez portal bądź pod numerem 603 513 866
Nr Agencji: 13049